Zhvishet Trejsi Sejdini, “çmend” fansat

2 muaj më parë

Zhvishet Trejsi Sejdini, “çmend” fansat

Miss Kosova, Trejsi Sejdini ka zgjedhur që t’i argëtojë fansat e saj me një foto të zhveshur.

Ajo është e njohur për historitë e saj të trishta por edhe për fotot e saj provokative.

Trejsi Sejdini ka zgjedhur sonte që ta postojë një foto të zhveshur dhe pa jelek derisa tregon gjoksin e saj seksi.

Kujtojmë se Trejsi është parë në një fotosesion edhe me Rina Balajn, ku duket se ka qenë në një videoklip të saj. /Express/