Zhvishet basketbollistja italiane, vërshojnë “liket” në Instagram

1 javë më parë

Zhvishet basketbollistja italiane, vërshojnë “liket” në Instagram

Valentina Vinjali vijon të jetë e papërmbajtshme në rrjetet sociale. Basketbollistja dhe modelja seksi nga Italia ka provokuar në “Instagram” me disa foto vërtetë “të nxehta”.

Ajo shfaqet “topless” duke bërë “selfie” para pasqyrës. Postimin i bukuroshes ka marrë një mori me pëlqime dhe komplimente nga 2.3 milionë ndjekësit, që modelja ka në rrjetin social.

View this post on Instagram

🐝

A post shared by VALENTINA VIGNALI (@valentinavignali) on