Zëvendësoni darkën me këtë vakt tri herë në javë dhe pastroni zorrët në kohë rekord

12 muaj më parë

Zëvendësoni darkën me këtë vakt tri herë në javë dhe pastroni zorrët në kohë rekord

Ky vakt pastron depozitat me fekale në zorrët tuaja, zvogëlon peshën e trupit dhe redukton aciditetin në stomak.

Do t’ju duhet:

Lakër

panxhar

karota

½ lëng limoni

2 lugë gjelle vaj ulliri

Përgatitja dhe përdorimi:

Lani dhe grini imët ½ e lakrës, panxharit dhe karotës. Më pas i vendosni në një tas. Shtojini sipër vaj ulliri, lëngun e limonit.

Mos shtoni kripë.

Rezultatet e para do ti shikoni shumë shpejt!