Zajmina shfaqet provokative në fustan të shkurtër

11 muaj më parë

Zajmina shfaqet provokative në fustan të shkurtër

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari njihet për linjat e saj perfekte trupore.

Edhe pas linjës së vajzës ajo ka arritur që t’i ruajë linjat dhe tani po konsiderohet si një ndër nënat më seksi të estradës.

Zaimina në Instagram publikon shpesh foto ku tregon këmbët seksi, e njësoj ka vepruar edhe tani ku fustani super i shkurtër gati sa nuk i ka zbuluar gjithçka.

View this post on Instagram

🌸

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on