Zaimina në fustan të shkurtër me dekolte të hapur

2 muaj më parë

Zaimina në fustan të shkurtër me dekolte të hapur

Zaimina Vasjari është njëra prej bukurosheve të skenës që tërheq interesim sa herë që publikon imazhe të reja në rrjetet sociale.

Këngëtarja e shndërruar në sipërmarrëse numëron mbi 592 mijë ndjekës në Instagram, ku shpërndan imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj profesionale.

Së fundmi, ajo është shfaqur atraktive dhe ka ngacmuar imagjinatën përmes pozave të reja të shpërndara në këtë rrjet social.

Bukuroshja është paraqitur me një fustan ngjyrë rozë të shkurtër dhe me pjesën e dekoltesë mjaft të hapur.

Në një fotografi tjetër, ajo ka pozuar nga krevati duke marrë pëlqimin e fansave të saj. /Telegrafi/