Yllka Kuqi i “kall fitilat” me Baby Brown dhe Cengiz Elmaz

1 muaj më parë

Yllka Kuqi i “kall fitilat” me Baby Brown dhe Cengiz Elmaz

“Selfmade” bashkëpunim i Yllkës me Baby Brown dhe Cengiz Elmaz.

Një ndër këngëtaret më të dashura të skenës muzikore shqiptare, Yllka Kuqi këtë vit është bërë nënë e një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Luiza.

Por, Yllka për fansat e saj sot publikoi bashkëpunimin “Selfmade” ku ajo është e ftuar e Baby Brown dhe Cengiz Elmaz, projekt i cili është realizuar muaj më parë.

Yllka në këtë projekt e sjellë një pjesë të këngës popullore “Do ti kallim”.

Yllkën së shpejti do ta shihni edhe në një bashkëpunim me babain e saj këngëtarin e njohur Zeqë Kuqin. Këtë e bëri të ditur ai para disa dite në emisionin “Për ditë të mbarë” në RTV21.

https://youtu.be/8LUtMGDwC3o