“Xhesika” largohet nga “O sa mirë”. Ja çka thotë skenaristi për të!

4 vite më parë

“Xhesika” largohet nga “O sa mirë”. Ja çka thotë skenaristi për të!

Me rolin e saj si “Xhesika” në serialin komik “ O sa mirë”, nga një femër e panjohur për publikun, arriti të bëhet ndër aktoret më të përfolura në vend.

Bëhet fjalë për Arta Nitaj, e cila që nga paraqitja e saj kishte marrë gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë.

Kohë më parë Express kishte treguar se bukuroshja me linjat seksi nuk do të jetë më pjesë e këtij seriali.

E së fundmi këtë e ka konfirmua në një intervistë  për prive edhe skenaristi Ard Islami.

“Bon edhe pa to”, kishte thënë ai, duke shtuar se mund të gjejnë edhe ndonjë aktore tjetër profesioniste

Ndryshe, Arta përveç linjave të saj seksi, ka qenë shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Ajo së fundmi u komentua për lidhjen e saj me Brunon, këngëtarin nga Shqipëria, por që lidhja e tyre zgjati shumë.

Ndërkohë që Arta ishte pjesë e klipit të Brunos, ku shiheshin si një çift shumë i dashuruar./Express