Xhaketat pranverore më të bukura për 2021

11 muaj më parë

Xhaketat pranverore më të bukura për 2021

Tani që koha po ngrohet nuk mund të vishni më pallto të mëdha apo të rënda. Është koha për xhaketa shumëngjyrëshe dhe pardesy ose këmisha!

Sipas ekspertëve të modës këtë vit do të keni shumë mundësi zgjedhjesh. Hidhini një sy modeleve më poshtë dhe kombinimeve të tyre:

Xhaketa xhins: Me siguri e keni një në dollap pasi nuk ka dalë kurrë nga moda!

Një triko sportive e cila kombinon me gjithçka!

Një pardesy moderne për të gjithë ju që ndiqni trendet e fundit.

Xhaketa e lëkurës por jo më e zezë por me ngjyra

Pardesyja klasike franceze!

Këmishat sportive por të plota:

Living.al