Vlora Dumoshi takohet me artistin e mirënjohur Petrit Halilaj

1 muaj më parë

Vlora Dumoshi takohet me artistin e mirënjohur Petrit Halilaj

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ka takuar artistin e mirënjohur Petrit Halilaj.

Kështu ka njoftuar Dumoshi në Facebook, duke shkruar se me Halilajn po takohen pas nëntë vjetësh.

Ajo është duke qëndruar në Berlin për të marrë pjesë në premierën e filmit “Exil”, me regji të Visar Morinës.