Veturat më të mira për vitin 2017

4 vite më parë

Veturat më të mira për vitin 2017

Markat më të njohura të automobilave, kanë prezentuar modelet e tyre në Geneva Motor Show 2017.

Duke filluar nga Bentley tek McLaren, Ferrari tek Pagani, dhe nga Lamborghini tek Porsche, debutuan në këtë eveniment, shkruan Bussines Insider, transmeton Aktivpress.

Geneva Motor Show po mbahet në Palexpo Arena të Zvicrës dhe  është e hapur për publikun  deri më 19 mars./Aktivpress

Ferrari

Hollis Johnson

Lamborghini

Lamborghini

Aston Martin

Pagani

Bentley

Bentley

Bentley

Porsche

Porsche

Jaguar Land Rover

Audi

Mercedes-Benz

Daimler

Mercedes

Mercedes

Mercedes-AMG

Lexus

HondaHonda's hotly anticipated Civic Type R made its world debut.