Vajza e politikanit kosovar duket mahnitëse në pozat e fundit

3 javë më parë

Vajza e politikanit kosovar duket mahnitëse në pozat e fundit

Vajza bukuroshe e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Hazirit, Kënga Haziri, duket shumë bukur në fotografitë e fundit të publikuara në rrjetet sociale.

Zeshkania nga Gjilani, është pjesë e mediave rozë në vendin tonë shpesh, kjo për arsyen se çdo herë duket bukur dhe ka stil shumë të veçantë.

Më poshtë shikoni disa fotografi ku ajo duket aq joshëse:

Image

Image