Vajza nga Kosova, ‘kopje’ e Luana Vjollcës

1 vit më parë

Vajza nga Kosova, ‘kopje’ e Luana Vjollcës

Vajza nga Kosova e cila duket si sozia e moderatores Luana Vjollca.

Luana Vjollca është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit e që shpesh tërheq vëmendjen.

Kjo e ka bërë edhe një ndër personazhet e famshëm më të komentuar të showbizit.

Mirëpo nuk e dinit se Luana paska një sozi. Ajo quhet Hareza dhe është nga Suhareka e Kosovës.

Bukuroshja bjonde ka një ngjashmëri shumë të madhe me Luanën.

Flokët bjonde, buzët e plota dhe vetullat e harkuara i bëjnë dy vajzat të duken si dy pika uji./xing.al