Vajza e Mahmut Feratit ia vë “çelësin” dashurisë

1 vit më parë

Vajza e Mahmut Feratit ia vë “çelësin” dashurisë

Mahmut Ferati është një prej këngëtarëve më të njohur të muzikës së mirëfilltë popullore shqipe.

Publiku e veçon si një këngëtar me një karakter të fortë, e muzikë mbresëlënëse

E njohur, në saje të babait të saj është edhe Argjenda vajza e vetme e këngëtarit, e cila është një femër e thjeshtë dhe me mjaft stil.

Publiku çdo herë ka qenë i etur të dijë diçka më shumë rreth jetës së saj, pasi që çdo herë e ka mbajt larg syrit e veshëve te mediave.

Por, tani Argjenda ka vendosur që lidhjen e saj ta bëjë publike. Në rrjetin e saj në Instagram ajo ka bërë të ditur vetëm inicialen e parë të emrit të të dashurit.

Por, jo vetëm kaq, ajo në foton e profilit shihet bashkë me të dashurin e saj fatlum.

Image

Image