Vajza e këngëtares së njohur e “zbulon” talentin në këndim

7 muaj më parë

Vajza e këngëtares së njohur e “zbulon” talentin në këndim

Motrat Mustafa erdhën në skenë të gjitha dhe u bënë shumë të pëlqyera për publikun e këngës popullore.

Edhe Kumrie Mustafa hyri në këtë biznes fitimprurës në Kosovë dhe është bërë një emër i njohur tashmë, përcjell ORAvip.

Vajza e saj maturante befasoi të gjithë me pamjen e saj joshëse, por së fundi nëna e saj na ka treguar edhe një talent të ri të saj.

Ajo di të këndojë dhe atë e bën në formën më të mirë. Për këtë Kumria është krenare prandaj edhe ka ndarë në video me shumë ndjekës të saj.