“U bë deti kos”, Oriola gati sa nuk nxori të gjitha duke marrë poza në det

6 muaj më parë

“U bë deti kos”, Oriola gati sa nuk nxori të gjitha duke marrë poza në det

Modelja e njohur shqiptare duket se nuk po brengoset fare për pandeminë.

Derisa në të gjithë botën po shtohen rastet me koronavirus, ajo vazhdon të argëtohet në det dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Modelja seksi me ndjekësit në Instagram pothuajse çdo ditë po ndan imazhe të ndryshme ku shfaqet tejet joshëse ndërsa në fotot e fundit ka treguar shumë, shkruan lajmi.net.

“U bë deti kos”, ka shkruar modelja pranë fotografisë.

View this post on Instagram

U be deti kos🤨😂

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on