‘Twerk’ në jaht, Enca provokon ndjekësit nga Dubai

1 muaj më parë

‘Twerk’ në jaht, Enca provokon ndjekësit nga Dubai

Këngëtarja Enca Haxhia duket se po i shijon në maksimum pushimet në Dubai.

Këtë të mërkurë ajo e kaloi duke shëtitur me një jaht luksoz ndërsa nuk kurseu postimet në rrjetet sociale. Në një video, ajo shfaqet duke bërë “twerk” në ritmet e muzikës.

“Paratë nuk mund ta blejnë lumturinë??? I dashur, eja në Dubai”, shkruan ajo në një postim.

Ajo zgjodhi vendin e largët aziatik për të festuar 26-vjetorin e lindjes. Artistja ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale dhe së fundi postoi disa foto me bikini, ndërsa po pushon në klimën e ngrohtë të Dubait, që thotë se është bërë destinacioni i saj i preferuar.

Momentalisht, Enca nuk është aktive me koncerte apo prodhime muzikore, megjithatë ka vëmendjen e mbi 2 milionë fansave në “Instagram”, që e ndjekin dhe e komentojnë në postimet që bën./TCh