Tuna shfaqet lakuriq në Instagram

3 javë më parë

Tuna shfaqet lakuriq në Instagram

Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj.

Tuna është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet e zhveshur dhe e mbuluar me një peshqir.

Edhe pse është nënë, duket se Tuna nuk e ka ndërmend t’i ndal pozat provokuese.