Trupi i Yllkes e “dora e gjyshes” (Foto)

4 vite më parë

Trupi i Yllkes e “dora e gjyshes” (Foto)

Këngëtarja Yllka Kuqi njihet për zërin dhe pamjen atraktive. Së fundi, shumë më shumë po i ekspozon edhe asetet e saj

Këngëtarja ka pasur verë të ngjeshur, e vjeshtën po e jeton duke shëtitur sa poshtë sa lartë.

Duket se po kënaqet shumë. Yllka zakonisht po shfaqet pa grim, por moderne dhe e këndshme. Në një foto, dora e këngëtares duket si e një gruaje në moshë. Me gjasë duket kështu për shkak të pozicionit të pa përshtatshëm, shkruan “Kosovarja”.

Trupi i Yllkes e dora e gjyshes. Hë?