Trump merr kundërpërgjigje nga Oprah

2 vite më parë

Trump merr kundërpërgjigje nga Oprah

Oprah Winfrey ka reaguar ndaj postimt të Donald Trump në Twitter në lidhje me të!

Gruaja e famshme e medias është paraqitur në emisionin e Ellen DeGeneres dhe gjatë kësaj paraqitjeje ajo foli edhe rreth faktit se sa ishte kënaqur në festën e ditëlindjes së 60-të të Ellen.

Oprah po ashtu pranoi se nuk i kishte njohur The Weeknd dhe Leonardo DiCaprion – dhe se gjatë asaj mbrëmjeje i kishte shkëmbyer numrat e telefonit me disa prej të famshmëve.

Përveç kësaj, prezantuesja e njohur televizive e zbuloi edhe reagimin e saj në lidhje me tweet-in e Trump, në të cilin ai e quajti atë “shumë të pasigurt” dhe me thashethemet e kandidimit për presidente të Amerikës.