Thonjtë ‘kthetra’, trendi i tapetit të kuq në Grammys 2020

1 vit më parë

Thonjtë ‘kthetra’, trendi i tapetit të kuq në Grammys 2020

‘Kthetrat’ ishin trendi i tapetit të kuq në Grammys 2020 – të kombinuar me kristale, logo apo numra me fat.

Thonjtë shumë të gjatë pa dyshim se ishin trendi që mbizotëroi në ceremoninë e të dielës, ku shumë të nominuar, nikoqirët ashtu si edhe ata që performuan u shfaqën me manikyre shumë aq të veçanta sa duket se nuk kishin nevojë fare për bizhuteri.

Më poshtë mund të shihni disa nga yjet që manikyrin e çuan në nivel krejt tjetër – nga Billie Eilish dhe manikyri i saj Gucci deri te manikyri plot shkëlqim i Lizzo.

Lizzo

Billie Eilish

Rosalía

Billy Porter

Dua Lipa