Thaçi: Prishtina vendi me rininë dhe gjallërinë më unike në rajon

2 javë më parë

Thaçi: Prishtina vendi me rininë dhe gjallërinë më unike në rajon

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka postuar një video të Prishtinës në rrjetet sociale.

Ai ka thënë se kryeqendra e Kosovës është vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon.

“Prishtina, vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon”, ka shkruar Thaçi në Facebook.

Prishtina

Prishtina 💙, vendi me rininë, energjinë dhe gjallërinë më unike në rajon. HTH

Gepostet von Hashim Thaçi am Mittwoch, 16. September 2020