Tetëvjeçarja shpërthen në lotë teksa rrëfen si kanë shpëtuar nga uragani

4 vite më parë

Tetëvjeçarja shpërthen në lotë teksa rrëfen si kanë shpëtuar nga uragani

Kjo vajzë tetëvjecare ka emocionuar të gjithë.

Është kjo Jahnay Smith e cila derisa përshkruante se si ajo me familjën e saj kishin shpëtuar nga zjarri I shkaktuar prej Uraganit Irma, ka shpërthyer në lotë.

Kjo tetëvjecare heroike e intervistuar nga mediat e huaja, ka treguar momentet se si ajo me guxim kishte shpëtuar të afërmit e saj nga zjarri.

Jahnai tregoi se si ajo ishte e para që e kishe ndjer tymin derisa ajo flinte, shkruan The Mirror, transmeton Indeksonline.

Vogëlushja me guxim dhe emocione duke shprehur këto momente të rrëzikshme, tregoi se si ajo pasi pa zjarrin u tregoj edhe të afërmeve të cilët ishin në gjumë në mënyrë që të evakuoheshin.

Më pas ajo shpërthen në lotë.