“Të jesh e lumtur, ju bën mirë”

2 muaj më parë

“Të jesh e lumtur, ju bën mirë”

“Të jesh e lumtur ju bën mirë”! Kështu ka thënë Demi Rose ka treguar trupin e saj seksi në bikine të vogla dhe portokalli derisa ajo ka vazhduar të marrë në LA

Demi Rose është dukur fenomenale me disa foto të nxehta në Instagram këtë të hënë derisa ka pasur të veshur bikine rozë, kurse ajo po vazhdon pushimet në Beverly Hills.

Modelja (26), ka treguar trupin e saj seksi derisa ka bërë poza të nxehta para kamerës.

Në dy fotot e saj ajo tregon gjoksin e saj gjigant derisa thotë se është “e lumtur me pushimet e saj”. /Express/