Tayna vjen me imazhe provokuese, tregon gjoksin

1 javë më parë

Tayna vjen me imazhe provokuese, tregon gjoksin

Rep-artistja e njohur, Tayna, është ndër personazhet më të komentuar në faqet rozë.

Ajo në rrjete sociale është aktive, duke ndarë postime të shumta nga jeta dhe karriera profesionale.

Bukuroshja brune tashmë ka ndarë disa fotografi të reja, me të cilat mori vëmendje të madhe të fansave.

Reperja u shfaq me një xhaketë bardh e zi, derisa dekolteja e hapur i theksoi gjoksin e formësuar.

Çka mori vëmendje ishin edhe një palë syze që ajo i kishte në dorë, kurse u komentua për të mirë për pozat e marra.

Vlen të përmendet se projekti saj i fundit titullohet “Magdalena”, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj. /Telegrafi