Tayna feston ditëlindjen, ja si u shfaqet fansave

7 muaj më parë

Tayna feston ditëlindjen, ja si u shfaqet fansave

Reperja e njohur Tayna feston sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 23-të.

Të shumta ishin urimet nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj me këtë rast.

Tayna vendosi që në përvjetorin e 23-të të lindjes së saj të publikojë për admiruesit disa poza ngacmuese në rrjetin social Instagram.

E veshur me fustan të shkurtër të kuq me material prej lëkure, reperja nga Prizreni vuri mjaft mirë në pah linjat e saj atraktive.

Në një prej fotografi, ajo nuk hezitoi të pozojë nga mrapa, duke vënë kështu në dukje të pasmet e saj.

“Duke festuar jetën”, shkroi ajo në mbishkrimin e këtyre fotografive, ndërsa pranoi urime të shumta nga ndjekësit e saj.