Tayna ekspozon linjat joshëse në bikini nga pushimet në Miami

1 javë më parë

Tayna ekspozon linjat joshëse në bikini nga pushimet në Miami

Tayna përmbylli një vit tejet të suksesshëm, me projekte të ndryshme, mbrëmje e koncerte të shumta.

Dhe fillimin e vitit 2022, reperja e njohur e ka nis me pushime në Miami, nga ku nuk kanë munguar pozat e shumta atraktive.

Reperja nga Prizreni edhe së fundmi, përmes disa InstaStory ka shfaqur linjat joshëse të trupit për të cilat edhe njihet dhe komentohet vazhdimit.

Tayna shihet e veshur në një palë bikini ngjyrë blu dhe të bardhë, teksa vëmendjen marrin format trupore të saj./Telegrafi/