Tayna del në ballkon vetëm në të brendshme, thotë “hajde pak…”

7 muaj më parë

Tayna del në ballkon vetëm në të brendshme, thotë “hajde pak…”

Tayna është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen pozat joshëse.

Së fundi, ajo postoi një imazh, të cilin e ka realizuar në lagje, e ku erdhi me të brendshme dhe bluzë.

“Hajde pak nga hood-i”, është mbishkrimi që reperja ia ka lënë fotos, ku tregoi edhe një herë format perfekte trupore.

Kujtojmë se “Sicko” është kënga e fundit e Taynës, e cila po pritet shumë mirë në publik.

View this post on Instagram

Hajde pak ka hood-i

A post shared by Tayna (@tayna) on