Kur është fjala për Jennifer Lopez vitet e moshës janë thjesht numra. Këngëtarja latine mban mbi supe 51 vite dhe vazhdon të jetë një super femër. Linjat e saj bobastike trupore i kanë zili dhe vajzat e reja në moshë.

JLO e kemi parë shpesh herë të ndezë rrjetin duke postuar foto provokuese në llogarinë e saj në “Instagram”

Së fundmi, ajo ka postuar disa fotografi ku shihet teksa modelon me veshje të ndryshme dhe duhet të themi që na ka lënë të gjithëve pa fjalë.