Soni nuk i ndalon pozat atraktive nga pushimet në bregdet

2 muaj më parë

Soni nuk i ndalon pozat atraktive nga pushimet në bregdet

Pavarësisht virusit Covid-19, emra të njohur të estradës dhe jo vetëm kanë gjetur kohë për ti kaluar disa ditë pushimi në bregdet, shkruan lajmi.net.

Njësoj ka vepruar edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, e cila me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme në bikini.

Soni duket tejet atraktive teksa shihet se po i shijon në maksimum pushimet.

“Ndjeva puthjen e diellit dhe djegien e diellit 😄”, ka shkruar ajo.

Edhe sa i përket muzikës, projektet e saj janë të pëlqyera nga publiku.

View this post on Instagram

I felt the sun kiss and the sunburn 😄

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on