Solskjaer beson se De Gea do të qëndroj

3 muaj më parë

Solskjaer beson se De Gea do të qëndroj

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer beson që David De Gea do të vazhdojë kontratën me Unitedin.

De Geas këtë vit i mbaron kontrata dhe “Djajtë e Kuq”, i kanë ofruar 350 mijë euro në javë, vlerë e cila do ta bëjë spanjollin portierin më të paguar në botë.

“Është koha të fillojmë kontratën e re, jam pozitiv për këtë gjë, kam thënë shumë herë se jam i gëzuar që e kam atë portier”, deklaroi Solskjaer.