Skivi publikon këngën e re ‘Pikë’

2 muaj më parë

Skivi publikon këngën e re ‘Pikë’

Skivi e ka publikuar këngën e tij të re.

Reperi Skivi sapo e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

’Pikë’ titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videokli ku shfaqet një vajzë.

Se kënga e tij tani është lansuar në Youtube e ka bërë të ditur vetë Skivi nëpërmjet Instagramit dhe bazuar në komentet e ndjekësve shihet se mezi e kanë pritur publikimin dhe kënga do të pëlqehet.