Si ka reaguar partneri i Redona Kocit kur i ka parë fotografitë nudo të saj

4 muaj më parë

Si ka reaguar partneri i Redona Kocit kur i ka parë fotografitë nudo të saj

Edhe në një intervistë të dhenë më parë në ‘Glamour Zone’ ne TV ORA, modelja Redona Koci zbuloi se partneri i saj është shumë xheloz.

Ndërsa përpara pak javësh ajo realizoi një fotoset e zhveshur, në një vaskë plotë trëndafila. Si mund të reagonte një mashkull xheloz në këtë rast?

Këtë e zbulon juristja seksi në intervistën e saj më të fundit, për moderatoren Ester Bylyku.

Redona Koci: Nuk e priti edhe aq mirë, në fillim. Por me disa puthje dhe përqafime u qetësua.

Ester Bylyku: Po ai e dinte, apo ia bëre surprizë?

Redona Koci: Ja bëra surprizë (qesh)