Shyhrete Behluli pranon mirënjohje nga “Plisat”

6 muaj më parë

Shyhrete Behluli pranon mirënjohje nga “Plisat”

Shyhrete Behluli së fundi ka pranuar një mirënjohje.

Shyhrete Behluli mori mirënjohje nga shoqata shqiptare “Plisat” në Dubendorf.

Këngëtarja ka postuar një foto të asaj mirënjohjeje, në të cilën shkruan “Shoqata Plisat shpreh mirënjohje dhe Falënderim për këngëtaren e njohur Shyhrete Behluli”.

Për ndryshe, Shyhretja është shumë aktive me koncerte brenda dhe jashtë vendit, si dhe vazhdimisht kujdeset që të sjell projekte të reja muzikore për fansat e saj. /Lajmi