Shkëlqimi i gruas së deputetit kosovar në dasmën e Getit dhe Marinës (Foto)

2 vite më parë

Shkëlqimi i gruas së deputetit kosovar në dasmën e Getit dhe Marinës (Foto)

Dasma e reperit Getoar Selimi dhe prezantueses Marina Vjollca, pa dyshim se është lajmi i ditës së sotme.

Në këtë dasmë janë mbledhur shumë miq, familjarë, kolegë e fytyra të njohura publike.

Në mesin e tyre është edhe Lola Haradinaj, bashkëshortja e deputetit Daut Haradinaj, shkruan “Zeri.info”.

Lola duket aq bukur dhe elegante në këtë dasmë.

Ajo kishte veshur një fustan të zi të cilin e kishte kombinuar me aksesorë dhe sandale me ngjyrë ari, shkruan “Zeri.info”.

Për më shumë shikojeni vetë fotografinë.

Image