Sevdai Radogoshi festoi sot ditëlindjen

1 muaj më parë

Sevdai Radogoshi festoi sot ditëlindjen

Sot ishte një datë e veçantë për Sevdai Radogoshin.

26 shkurti është datë e rëndësishme për Sevdai Radogoshin.

Kjo për faktin se ai feston ditëlindjen dhe sot ka mbushur plot 62 vite jetë. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet të një postimi të bërë në Facebook.

“Sot është ditëlindja ime dhe i mbusha rrumbullak 62 vite të shëndosha!😁👌🏻
Faleminderit të gjithve për urimet, fjalët e bukura dhe dashurin që ma keni dhan gjithë këto vite. Gëzofshim edhe shum vite së bashku të lumtur dhe të qeshur…🙏🏻❤️🥂 Ju përshendes me disa foto nga arkivi dhe po e përfundoj me thanjen e popullit“Jeta është shum e bukur”Me respekt e dashni, I juaji S.RADOGOSHI”, ka shkruar ai pranë postimit ku i ka bërë kolazh disa fotografi nga arkivi./Lajmi.net/

Sot është ditëlindja ime dhe i mbusha rrumbullak 62 vite të shëndosha!😁👌🏻Faleminderit të gjithve për urimet, fjalët e…

Gepostet von Sevdai Radogoshi am Mittwoch, 26. Februar 2020