Seldi tregon unazat e fejesës, ja si e quan Mimozën

4 vite më parë

Seldi tregon unazat e fejesës, ja si e quan Mimozën

Mbrëmja e djeshme ishte ditë e vecantë për këngëtarin Seldi Qalliu e këngëtaren e dashur Mimoza Shkodrën.

Kjo për faktin se ata zyrtarizuan lidhjen e tyre të cilën tentuan t’a mbanin të fshehur mbase më gjatë, por provokimet e tyre nuk i shpëtuan dot syrit mediatik.

Cifti duken vërtetë të lumtur dhe të dashuruar me njëri-tjetrin, dicka që natyrisht mund të thuhet në fillimet e cdo lidhjeje.
Seldi njësoj sikurse Mimoza, ka vendosur që të ndajë me ndjekësit e tij në rrjete sociale, një imazh shumë të vecantë nga mbrëmje e fejesës.

Me c’rast shihen duart e tyre teksa i vecon kësaj radhe unaza si simbol i zyrtarizimit të relacionit mes tyre.

Vec tjerash, e përcjell me një përshkrim mjfat të vecantë.

“Jeta ime”, e quan Mimoza Shkodrën, tashmë të fejuarën e tij zyrtarisht, shkruan Kosovarja.

Image