Samanta Karavella publikon “Pse” në Ditën e të Dashuruarve

8 muaj më parë

Samanta Karavella publikon “Pse” në Ditën e të Dashuruarve

Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka lansuar këngë më të re.

“Pse” mban titullin projekti më i ri i lansuar nga ajo, të cilin e sjelli të vizuleizuar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline.

Edhe këtë herë, ashtu siç jemi mësuar ta shohim, Samanta u paraqit joshëse dhe seksi në klip, teksa shihet në formë të mirë.

Për tekstin e këngës u kujdes, MUMA, për muzikën Alfred Sula, ndërsa klipi u realizua nga “Max Production”.

Më poshtë kënga me videoklip: