Rovena Stefa e dashuruar, e pranon publikisht se është në lidhje

1 muaj më parë

Rovena Stefa e dashuruar, e pranon publikisht se është në lidhje

Rovena Stefa është një nga ato këngëtaret shqiptare të cilat shkaktojnë zhurmë kudo që shkojnë. Prej vitesh ajo është pjesë e tregut muzikor shqiptar dhe ka vjedhur zemrat e të gjithë publikut.

E kemi parë tepër të rezervuar kur vjen puna te jeta e saj private, mirëpo së fundmi Stefa ka pranuar se është në një lidhje dashurie dhe është tepër e lumtur.

“Jam në një fazë që mund të quhet lidhje. Jam e lumtur”– tha ajo gjatë intervistës për Prive.

Me këtë deklaratë të bërë Rovena na bëri të gjithëve kureshtare për të ditur më shumë për personin që asaj i ka vjedhur zemrën.