Rita shfaqet joshëse në fustan të shkurtër

2 vite më parë

Rita shfaqet joshëse në fustan të shkurtër

Rita Ora është shfaqur në një fustan të shkurtër e të kuq, në të cilin duket shumë tërheqëse.

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora ka arritur me sukses t’i kapë majat e suksesit në arenën ndërkombëtare.

Ajo me këngët që sjell, ka bërë që të ketë një numër të madh të fansave që e ndjekin bukuroshen hap pas hapi.

Me gjuthë suksesin në karrierën muzikore, Rita njihet edhe si një vajzë shumë e bukur dhe shumë joshëse.