Rita Ora nis xhirimet për videoklipin e ri

9 muaj më parë

Rita Ora nis xhirimet për videoklipin e ri

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, me të cilën tregon se po fillon xhirimet për këngën e re.

Këngëtarja solli pamje nga prapaskenat ku po përgatitej për xhirime, ndërsa bashkë me të ishin edhe anëtarët e ekipit që i ndihmojnë për këtë projekt.

“Mëngjesi i hershëm i filmimve të tërë ditës fillon tani”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Rita Ora është “Ritual”, këngë kjo në bashkëpunim me Jonas Blue dhe Tieston.