Rita Ora me këto foto tregon pse është ndër femrat më tërheqëse

6 muaj më parë

Rita Ora me këto foto tregon pse është ndër femrat më tërheqëse

Rita ka postuar disa fotografi nga paraqitja në një koncert.

Këngëtarja shihet në një veshje të zezë që i shfaqte për mrekulli trupin e tonifikuar.

Rita është kthyer nga pushimet e gjata në Itali për të vazhduar me koncertet dhe festivalet nëpër Evropë.

Në fotot që ka postuar Rita shihet në super formë dhe gjithmonë e kapur në poza ku shfaqet tërheqëse, madje edhe gjatë performancës./Express