Rita Ora mahnit fansat me gjoksin bombastik

1 vit më parë

Rita Ora mahnit fansat me gjoksin bombastik

Rita Ora me siguri ka ngritur temperaturat e ftohta të nëntorit me një seri selfiesh në “Instagram”.

Këngëtarja, 29 vjeç, i la pak imagjinatës me tre foto të mrekullueshme që treguan dekoltenë e saj bombastike.

Rita kishte një veshje të ngushtë të bardhë me tre vija shumëngjyrëshe poshtë mëngëve, një palë pantallona të zeza dhe disa bizhuteri prej ari.

Këngëtarja “I Will Never Let You Down” shkroi në postimin: “Në mes të takimeve të zmadhimit si …” “. Dhe fansat nuk mund të rrinin pa pëlqyer bukurinë e saj.