Rita me veshje të tejdukshme zbulon pothuajse gjithçka

2 javë më parë

Rita me veshje të tejdukshme zbulon pothuajse gjithçka

Rita Ora ka zbuluar pothuajse gjithçka me veshjen që ka zgjedhur.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, e ka tërhequr edhe njëherë vëmendjen me paraqitjen.

Ajo me ndjekësit i ka ndarë dy fotografi dhe në to duket tejet atraktive.

Përveç në muzikë ka kohë që Rita po e luan edhe rolin e modeles dhe po ia del mjaft mirë. Këngëtarja po merr poza para aparatit profesional dhe imazhet e saj vazhdojnë të komentohen shumë.

Në disa të fundit ka pozuar pa reçipeta dhe veshja e tejdukshme ia zbulon gati të gjitha.