Rina Balaj provokon me foton e fundit, në sy bien edhe tatuazhet

2 muaj më parë

Rina Balaj provokon me foton e fundit, në sy bien edhe tatuazhet

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, së fundmi është komentuar shumë lidhur me format e saj trupore.

Për një periudhë të shkurtër ajo ka arritur të krijoj forma të përkryera dhe e gjithë kjo si rezultat i ushtrimeve të vazhdueshme në palestër.

Rep-artistja i ka shpeshtuar edhe pozat në bikini e së fundmi e ka tërhequr edhe njëherë vëmendjen, shkruan lajmi.net.

Rina duket provokuese ndërsa në sy bien edhe tatuazhet.

View this post on Instagram

Kapma…vajbin , e mos ma tesh.

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on