Rihanna dhe Drake, shkëmbejnë mesazhe flirtuese

2 muaj më parë

Rihanna dhe Drake, shkëmbejnë mesazhe flirtuese

Rihanna dhe Drake kanë shkëmbyer mesazhe flirtuese derisa ai i sugjeron asaj që të krijoi muzikë të re…pasi ata u ribashkuan në NYC

Rihanna dhe Drake shpesh kanë bërë që fansat ti lënë me sy hapur për ndonjë lidhje të mundshme, që shihet si jë gjë e mirë për shekullin 21.

Artistët e “What’s My Name” kohëve të fundit janë ribashkuar në Neë York në janar pasi që ishte paralajmëruar se ajo do të kthehet në tregun e muzikës.

“Ylli i Next Generation i ka sugjeruar RiRit për muzikë të re, pasi që albumi i saj është në vitin 2016”, derisa ata kanë shkëmbyer mesazhe flirtuara të martën në Instagram.

Dyshja kanë shkëmbyer këto komente gjatë një postimi live në Instagram nga DJ Spade.

“Robyn nuk mund ta blini atë për vendin e parë”, ka shkruar ai, në të cilin ylli i Ocean 8: “Kampion ne po presim për djemtë e juaj”.

“Pllakat duhet të pagëzohen nga fondacioni Fenty”, ka postuar Drake kurse ajo ka shkruar: “Jepjani Drakut pak ujë”.

Flirtimi i tyre ka zgjatur kur ata janë ribashkuar në emisionin e Yams Day në qendrën Brooklyn Barclays në janar, shkurt pasi që ajo dhe miliarderi saudit Hassan Jameel u ndan pas tri viteve./Express/