Real e Bayern kokë më kokë për Nicon

7 ditë më parë

Real e Bayern kokë më kokë për Nicon

Nico Schlotterback është objektivi i Real Madridit, por edhe i Bayern Munichut

Sipas Fichajes, Bayern Munich dhe Real Madrid janë duke luftuar kokë më kokë për shërbimet e mbrojtësit të Freiburg, Nico Schlotterback.

Kampioni i Bundesligës ka kohë që po e ndjek 22-vjeçarin e Freiburg, por do të ketë si rival Realin.

Skautët kanë parashikuar se Nico është lojtar për një dekadë dhe se do të lërë gjurmët e tij në këtë sport.