Rashica në 11-shen startuese në ndeshjen Freiburg – Werder Bremen

1 vit më parë

Rashica në 11-shen startuese në ndeshjen Freiburg – Werder Bremen

Bundesliga gjermane vazhdon sot me ndeshjet e javës së 27-të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi më shumë se dy muaj për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Një nder ndeshjet interesante të cilat do të zhvillohet sot është edhe ajo ndërmjet Freiburg dhe Werder Bremenit, transmeton Klan Kosova.

Tashmë të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare, ndërsa tek Bremeni në 11shen startuese gjendet edhe ylli kosovar, Milot Rashica.

Ja formacionet zyrtare: