Rashica asist e gol për dy minuta ndaj Bayernit

1 vit më parë

Rashica asist e gol për dy minuta ndaj Bayernit

Ylli i Kosovës, Milot Rashica, ka vazhduar me formën e lartë te Werder Bremeni.

Ai për dy minuta ka asistuar dhe ka realizuar gol në gjysmëfinalen e Kupës së Gjermanisë ndaj Bayernit.

Rezultati aktual pas 75 minutash lojë është 2 me 2, me golat e Werderit që erdhën në minutat 74 dhe 75 për të barazuar rezultatin nga 0 me 2.

Asisti:

 

 

Goli: