Ramush Haradinaj i pikëlluar për vdekjen e Bashor Buzhalës

6 muaj më parë

Ramush Haradinaj i pikëlluar për vdekjen e Bashor Buzhalës

Kryetari i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se është pikëlluar për ndarjen nga jeta të mikut të tij Bashor Buzhalës.

Ai i ka shprehur ngushëllime familjes Buzhala.

I pikëlluar për ndarjen nga jeta të mikut tim Bashor Buzhala.
Shpreh ngushëllime për familjen dhe ndaj dhembjen me ta.
Do e kujtoj gjithmonë!”, ka shkruar Haradinaj, transmeton AktivPress.