Ramiz Lladrovci sprovon vetën edhe si aktor (Foto)

1 vit më parë

Ramiz Lladrovci sprovon vetën edhe si aktor (Foto)

Seriali “O sa mirë” do të vazhdojë me episodin e ri gjatë fundjavës.

Me një format të ri, lokacion të ri dhe disa personazhe të reja po e bëjnë të pa konkurrent këtë projekt filmik.

Arta Elezajt ishte risia e fundit e serialit, bukuroshja që luan rolin e mbesës së Hakiut me emrin Xhakarta.

Miremjesi… Xhesika & Xhakarta Ju dëshirojn një javë të mbare…

A post shared by O Sa Mirë Official (@o_sa_mire_official) on

Herë pas here kishte edhe mysafirë special duke përfshirë edhe kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselit.

Por, kësaj radhe do të jetë mysafirë një ndër politikanët më të përfolur të këtij viti – Ramiz Lladrovcit.

Vala ime… 3€ mbushje për 3 banesa edhe 3000 shpërblime tjera… Krejt këto për 3 muaj…

A post shared by O Sa Mirë Official (@o_sa_mire_official) on

Kështu kanë konfirmuar për Telegrafin burimet e afërta që kanë thënë se kryetarin e Drenasit do ta shohim në episodin e datës 24 dhjetorit.

Ndryshe, seriali ka paralajmëruar edhe risi të reja në ditët në vazhdim, të cilat do pasurojnë edhe më tej projektin filmik. /Telegrafi/